Mieszkanie inwestycyjne

Oferta skierowana jest do osób, którzy są zainteresowani kupnem mieszkania inwestycyjnego.

Zajmujemy się kompletną aranżacją - zgodnie z życzeniem klienta w standardzie podstawowym lub podwyższonym i obsługą najmu bez żadnego kłopotu dla właściciela. Najemców pozyskujemy za pośrednictwem portali internetowych lub bezpośrednio przez biuro lokalne. Dbamy o wysokie obłożenie apartamentów nie tylko w sezonie, ale również poza nim. Naszym zyskiem jest procent z wynajmu mieszkania, co daje gwarancję starań z naszej strony. Po podpisaniu umowy Klient otrzymuje w zamian pełną obsługę w kwestii wykończenia mieszkania, przygotowania go do najmu bez konieczności jakichkolwiek działań z jego strony oraz opiekę nad wynajmowaniem mieszkania. Ustalamy tylko budżet, który przeznaczymy na całość prac i materiałów związanych z aranżacją mieszkania, a po ukończeniu przejmujemy lokal do jego zarządzania. Podczas całego procesu jesteśmy w stałym kontakcie.

Koszt wykończenia mieszkań w standardzie podstawowym dla lokali 35 metrowych z łazienką wynosi od 950 zł / m kw. netto. W tej cenie zawarte jest m.in. malowanie ścian i sufitów, zakup oraz montaż paneli podłogowych laminowanych, listew przypodłogowych, drzwi wewnętrznych, kafli oraz łazienka wyposażona w armaturę i ceramikę*.

Koszt wykończenia mieszkań w standardzie podwyższonym dla lokali 35 metrowych z łazienką wynosi od 1550 zł / m kw. netto. W tej cenie zawarte jest m.in. malowanie ścian i sufitów z możliwością podwieszenia, zakup oraz montaż paneli podłogowych warstwowych drewnianych, listew przypodłogowych, kafli oraz łazienka z wysokiej jakości armaturą i ceramiką renomowanych firm, drzwi wewnętrzne*.

Dodatkowo jest możliwość wykupienia kompletnej aranżacji wnętrza pod wynajem. Cena zostaje ustalona indywidualnie, a w niej zawarte jest: pełne wyposażenie meblowe (szafy, łóżka, kanapy, stoły, krzesła), aneks kuchenny, sprzęt RTV i AGD (telewizor, lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta ceramiczna, pralka), oświetlanie, wyposażenie kuchni i mieszkania w rzeczy niezbędne do wynajmu(pościele, naczynia, sztućce, ręczniki). W tym przypadku mieszkanie po ukończeniu przez nas prac jest już w 100% gotowe do wynajmu*.

*główna różnica między pakietami polega na dobrze materiałów z wyższej lub niższej półki.

Aranżacja

  • Zaprojektowanie wnętrza mieszkania względem upodobań właściciela.
  • Wykończenia mieszkań ze stanu deweloperskiego do gotowych pod wynajem apartamentów.

Zarządzanie

  • Kompleksowa opieka na powierzonym mieszkaniem.
  • Regularne kontrole wynajmowanego mieszkania, kontrole konserwatorskie, pozyskanie najemców, bieżący kontakt z administratorem budynku.

Zysk i bezpieczeństwo

  • Zwiększenie zysku z wynajmu mieszkania, przy jednoczesnym pozbyciu się obowiązków.
  • Dokumentacja i umowy wynajmu zwiększające bezpieczeństwo nieruchomości.
  • Zarządzanie pod opieką ekspertów wynajmu i prawników.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną informację dotyczącą warunków nawiązania współpracy z AB Inwestor.

Biuro Obsługi Wynajmu:
+48 883 121 021