AB Inwestor jest cenioną marką deweloperską.
Istnieje od ponad 20 lat na trójmiejskim rynku i cieszy się dużym uznaniem zarówno znawców architektury,
jak i samych mieszkańców.

Jej flagową inwestycją, w której mieści się siedziba firmy, jest apartamentowiec Transatlantyk, którego architektura nawiązuje twórczo do idei gdyńskiego modernizmu. Budynek wyznacza nowe standardy kształtowania miejskiej przestrzeni publicznej i jest idealnym zwieńczeniem, tętniącej życiem, ulicy Świętojańskiej. Wysokiej klasy apartamenty mieszkalne oraz funkcjonalne pomieszczenia handlowo- biurowe- wszystkie znalazły już swoich właścicieli. W 2012 roku Transatlantyk otrzymał nagrodę Przewodniczącego Rady Miasta "Czas Gdyni - za najlepszą inwestycję roku". W swoim dorobku firma ma również tytuł "Modernizacja roku" za Willę Nawigator, który przyznała jej kapituła ogólnopolskiego konkursu pod auspicjami Ministerstwa Budownictwa.


AB Inwestor współpracuje z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, będącymi gwarantem ponadczasowej architektury i najlepszymi firmami budowlanymi, wybieranymi w drodze konkursu, dbającymi o najwyższy standard wykończenia.

Obecnie firma realizuje dwie inwestycje usytuowane w ścisłym centrum Gdyni. Prestiżowy Awanport  położony przy najbardziej atrakcyjnych terenach miasta i prężnie rozwijającej się dzielnicy "Sea City", oraz apartamentowiec
Batorego 7  zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających Klientach ceniących wysoki standard życia i wygodę.

Za sukcesem AB Inwestor stoi jej właściciel Andrzej Boczek, znany nie tylko z biznesowych poczynań, ale również jako miłośnik Gdyni, społecznik i filantrop. Wpisał się w historię miasta nie tylko budując piękne budynki - "wizytówki Gdyni", o których sam mówi, że są "wartością wspólną, publiczną, jak i otwartym muzeum architektury", ale fundując mieszkańcom nowoczesny skatepark, pomnik Ryszarda Kuklińskiego czy stajnię dla źle traktowanych zwierząt.

 

Awanport

Awanport to miejsce z morskim charakterem. Z przestronnych tarasów na ostatniej kondygnacji rozpościera się widok na morze. Jednocześnie do plaży i Bałtyku jest stąd tylko 200 metrów. Z okien budynku będzie można podziwiać wschody i zachody słońca na zatoce, statki wpływające do portu i żagle łopoczące na wietrze.

Zobacz więcej →

Batorego 7

Niezwykła inwestycja, która swoją architekturą nawiązuje do marynistycznych korzeni Gdyni. Zaokrąglone balkony i tarasy wykonane z drzewa teakowego przywodzą na myśl luksusowe statki pasażerski, a elewacja w różnych odcieniach bieli wpisuje się w nurt modernizmu (...).

Zobacz więcej


Apartamenty na sprzedaż nad morzem

Szukają Państwo apartamentu na sprzedaż nad morzem? Interesują Państwa apartamenty w Gdyni? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą AB Inwestor. W dorobku dewelopera zajmującego się sprzedażą apartamentów nad morzem już od ponad 20 lat, znajdą Państwo projekty, których realizację docenili zarówno architekci, jak i sami mieszkańcy oraz pracownicy powstałych w Trójmieście apartamentów.  

Oferta firmy czerpiącej z najlepszych wzorców modernistycznych i umiejętnie przekształcającej je na potrzeby obecnego rynku, obejmuje wysokiej jakości apartamenty mieszkalne i funkcjonalne pomieszczenia o funkcjach handlowo-biurowych. Aktualnie AB Inwestor realizuje dwa ciekawe projekty, w których znajdują się apartamenty na sprzedaż nad morzem.

Sprzedaż apartamentów w Gdyni

Wszystkim szukającym apartamentów na sprzedaż przedstawiamy Art Deco - zlokalizowane w Gdyni, w renomowanej dzielnicy mieszkaniowej Kamienna Góra. Otoczone zabytkową zabudową dają łatwy dostęp do kulturalnego życia miasta. Budynek nawiązujący do okresu międzywojnia docenią zwłaszcza poszukujący apartamentów na sprzedaż o eleganckim i dopracowanym w detalach charakterze.

Batorego 7 oferuje z kolei apartamenty na sprzedaż utrzymane w marynistycznym stylu. Zlokalizowane w centrum Gdyni apartamenty łączą w sobie miejski charakter z dostępem do zieleni, o który zadbano dzięki usytuowanym na dachu budynku tarasom. To doskonała propozycja dla tych, którzy żyją aktywnie i odpoczywają w miejscu, w którym mieszkają.