OSTATNI APARTAMENT w BATOREGO 7

Każdy metr kwadratowy naszych inwestycji jest starannie przemyślany w taki sposób, żeby jak najlepiej służył naszym klientom. W budynku BATOREGO 7 znajdziemy szeroka ofertę: od kameralnych apartamentów dwupokojowych o powierzchni 33 m2, do przestronnych penthousów i loftów o powierzchni ponad 100 m2. 

Dodatkowo, wiedząc jak ważny jest powiew świeżego powietrza w upalny dzień, przewidzieliśmy przestrzeń balkonową przypisaną do każdego lokalu.


Penthouse nr 40 dwupoziomowy z tarasem

Piętro: 5  (z antresolą)
Ilość pokoi: 4
Powierzchnia: 93,15 m2
Powierzchnia tarasu: 34,85 m2

Własny wjazd windą do penthouse'u

Cena brutto (po aranżacji wraz z meblami kuchennymi, drewnianą podłogą, białym montażem i kaflami w łazienkach): 1 090 000 zł

Dostępne warianty!Batorego 7 to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa adresowana do ludzi wymagających, żyjących pełnią życia.

Batorego 7 to niezwykła inwestycja, która swoją architekturą nawiązuje do marynistycznych korzeni Gdyni. Zaokrąglone balkony i tarasy wykonane z drzewa teakowego przywodzą na myśl luksusowe statki pasażerski, a elewacja w różnych odcieniach bieli wpisuje się w nurt modernizmu zwany "białym miastem". Dopełnieniem są oryginalne i funkcjonalne rozwiązania małej architektury. Usytuowany na drugiej kondygnacji, od strony południowej, taras zielony z ławeczkami to naturalne miejsce spotkań i odpoczynku mieszkańców.

W samym centrum Gdyni, przy ul. Batorego 7, realizowany jest nowy projekt mieszkaniowy w postaci luksusowego budynku idealnie wkomponowanego w modernistyczną zabudowę miasta. Za elegancką fasadą kryje się nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który posiada w swojej ofercie 40 komfortowych apartamentów na 5. kondygnacjach oraz lokale handlowo-usługowe na poziomie 0. W apartamentach na najwyższym piętrze zaprojektowano tarasy zielone, z których rozciąga się niesamowity widok panoramy Gdyni.

Teren wokół budynku będzie monitorowany i oświetlony. W hallu głównym przewidziano stanowisko concierge, a w podziemiu znajdować się będzie przestronna hala garażowa, gwarantująca pełną wygodę parkowania.

Lokalizacja

Batorego 7 mieści się w ścisłym centrum Gdyni - zaledwie kilkaset metrów od głównych arterii miasta - ulic: Świętojańskiej, 10 Lutego, Starowiejskiej i Władysława IV.

Pieszo w ciągu niespełna 10 minut można dotrzeć z Batorego 7 do Teatru Muzycznego, Szkoły Filmowej, Muzeum Miasta Gdyni, Bulwaru Nadmorskiego czy Dworca Kolejowego. Jego wyjątkowa lokalizacja polega na jednoczesnym zaspokojeniu potrzeb ludzi lubiących zarówno gwar miejski jak i zacisze miejsca, w którym mieszkają.