Awanport. Be port of it

Bądź częścią swojej nowej, wielkiej przygody. Pozwól się uwieść pięknem zamkniętym w każdym detalu. Zachwyć elegancją ponadczasowych linii i kształtów. Poznaj niepowtarzalny morski charakter, który ukształtował to miejsce. Korzystaj z bliskości miejskiego centrum i wszystkiego, co oferuje. Otwórz się na tu i teraz, na nowoczesność, która jest wyzwaniem. Oczekuj zachwytu z każdego nowego dnia. Poczuj pełnię, którą znaleźć można tylko w harmonii ze sobą i miejscem, w którym się jest i chce być. Realizuj marzenia.


Rzuty apartamentów

Apartamenty zostały podzielone na klatki oraz piętra. Zapoznaj się ze szczegółami.Morski charakter

Awanport to miejsce z morskim charakterem. Z przestronnych tarasów na ostatniej kondygnacji rozpościera się widok na morze. Jednocześnie do plaży i Bałtyku jest stąd tylko 200 metrów.

Z okien budynku będzie można podziwiać wschody i zachody słońca na zatoce, statki wpływające do portu i żagle łopoczące na wietrze. Spacerując nadmorskimi nabrzeżami w kilkanaście minut można dojść do symboli gdyńskiej tradycji marynistycznej – Daru Pomorza i Okrętu-Muzeum ORP „Błyskawica”. W okolicy powstanie wkrótce nowoczesna marina, gdzie podziwiać będzie można jachty i łodzie motorowe.

morskicharakter.jpg

Inwestycja

Awanport to duża inwestycja o powierzchni ok. 7000 m2 położona zaledwie 100 m od morza, u zbiegu ulic Św. Wojciecha, Żeromskiego oraz Waszyngtona. W sześciopiętrowym budynku znajdują się 73 apartamenty o powierzchni 30 m2-800 m2. Ostatnia kondygnacja budynku jest cofnięta, znajdują się tam przestronne tarasy przynależne do penthousów. Pozostałe apartamenty posiadają przestronne balkony lub  loggie.

Na poziomie parteru od strony wewnętrznej budynku zaprojektowano zielony taras dla mieszkańców, dostępny z obu klatek schodowych.

Autorami projektu budynku Awanport są architekci Wiesława Martyńska-Ostrowska, Łukasz Wojas, Małgorzata Woźniak, Michał Czarnecki oraz Łukasz Plata.

PARTER:

Lokale usługowe (sklepy, restauracje)

I PIĘTRO:

Biura - od 30 do 1000 m2

II i III PIĘTRO:

Lokale mieszkalne, metraż od 30 m2- 90 m2

IV PIĘTRO:

Lofty z antresolą o pow. 60 m2-120 m2 (łącznie z ogrodem zimowym)

V PIĘTRO:

Wariant I: luksusowe penthousy od 60 do 150 m2, lub do wyboru wariant II: dla Konesera - Masterpenthouse Monaco o powierzchni 800 m2 - na całej kondygnacji + taras 430 m2


Rzuty kondygnacji