Awanport. Be port of it

Bądź częścią swojej nowej, wielkiej przygody. Pozwól się uwieść pięknem zamkniętym w każdym detalu. Zachwyć elegancją ponadczasowych linii i kształtów. Poznaj niepowtarzalny morski charakter, który ukształtował to miejsce. Korzystaj z bliskości miejskiego centrum i wszystkiego, co oferuje. Otwórz się na tu i teraz, na nowoczesność, która jest wyzwaniem. Oczekuj zachwytu z każdego nowego dnia. Poczuj pełnię, którą znaleźć można tylko w harmonii ze sobą i miejscem, w którym się jest i chce być. Realizuj marzenia.


Rzuty apartamentów

Apartamenty zostały podzielone na klatki oraz piętra. Zapoznaj się ze szczegółami.Morski charakter

Awanport to miejsce z morskim charakterem. Z przestronnych tarasów na ostatniej kondygnacji rozpościera się widok na morze. Jednocześnie do plaży i Bałtyku jest stąd tylko 200 metrów.

Z okien budynku będzie można podziwiać wschody i zachody słońca na zatoce, statki wpływające do portu i żagle łopoczące na wietrze. Spacerując nadmorskimi nabrzeżami w kilkanaście minut można dojść do symboli gdyńskiej tradycji marynistycznej – Daru Pomorza i Okrętu-Muzeum ORP „Błyskawica”. W okolicy powstanie wkrótce nowoczesna marina, gdzie podziwiać będzie można jachty i łodzie motorowe.

morskicharakter.jpg
 

Nowoczesność

Awanport to 6-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, gdzie przestrzeń prywatna i publiczna połączone zostały w przemyślaną całość, której wyznacznikami są modernistyczna tradycja i nowoczesne myślenie o mieście.

Apartamenty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, będąc ucieleśnieniem budowlanego high-techu XXI wieku. Nowoczesne, wygodne windy, obsługujące również halę garażową, zapewniają komfort i wygodę. Cały obiekt jest w pełni monitorowany, a profesjonalną opiekę i obsługę budynku zapewnia concierge. Ze względu na swoje położenie i kompleksową wizję architektoniczną, Awanport stanie się częścią nowoczesnego, reprezentacyjnego Śródmieścia Morskiego Gdyni, którego powstanie określane jest jako największe przedsięwzięcie urbanistyczne w powojennej historii miasta. Przestrzeń, na której zamieszka ok. 4 tyś. osób, będzie otwarta dla mieszkańców i turystów, stając się unikalną strefą biznesu, handlu, relaksu i rozrywki.

 

Bliskość

Lokalizacja Awanportu u zbiegu ul. Żeromskiego i Św. Wojciecha to niewątpliwy atut. Blisko morza, miasta i centrum, tylko 300 m do skweru Kościuszki. W sąsiedztwie gdyńskiego Waterfrontu, wielofunkcyjnego kompleksu z przestrzenią biurową i hotelową.

W bliskiej odległości znajdują się kluby muzyczne, kawiarnie, kafejki i restauracje, Plac Kaszubski, reprezentacyjna ulica Świętojańska, Gdyńskie Centrum Filmowe, Teatr Muzyczny i gdyńska Marina. Wspaniała lokalizacja, otoczenie, zieleń i bliskość morza stworzyły możliwość zaprojektowania jedynego w swoim rodzaju dzieła. Inwestycja doskonale wpisuje się w koncepcję nowego Śródmieścia Morskiego Gdyni – Sea City, które już za chwilę stanowić będzie pulsujące życiem serce miasta.

bliskosc.jpg
 

Pełnia

Awanport łączy w sobie wszystko, czego można oczekiwać po współczesnej, prestiżowej inwestycji: dogodną lokalizację blisko morza i centrum miasta, nowoczesność, elegancję, komfortowe mieszkania i apartamenty, zróżnicowane pod kątem metrażu i wyposażenia oraz pewność i gwarancję jakości, wynikające z wiedzy i renomy doświadczonego inwestora.

Położenie w obszarze nowego Śródmieścia Morskiego nadaje inwestycji prestiżu, czyni z niej miejsce niezwykle atrakcyjne dla mieszkańców i inwestorów. Tak dzieje się w całej Europie, gdzie dawne tereny przemysłowe są rewitalizowane, osiągając wysoką wartość rynkową i pozycję najatrakcyjniejszych części miasta.

 

Zachwyt

Nowoczesność i komfortowa lokalizacja mogą budzić zachwyt, ale Awanport proponuje coś więcej. Choć blisko stąd do tętniącego życiem centrum i prestiżowego Sea City, jest to jednocześnie cicha i spokojna okolica.

Dziedziniec, otulony przez budynek, to wspaniały ogród pełen zieleni, dostępny z dwóch klatek schodowych. Wspólna przestrzeń umożliwia mieszkańcom, dzieciom i dorosłym, bezpieczne i kreatywne spędzanie czasu oraz relaks w przyjemnej atmosferze.

 

Elegancja

Awanport to niezwykły budynek, który jak luksusowy wycieczkowiec zacumował u zbiegu ulic Żeromskiego i św. Wojciecha w Gdyni.

Nad parterem, gdzie usytuowane są eleganckie butiki i wytworne kafejki znajdują się jedyne w swoim rodzaju apartamenty, garsoniery i penthousy z tarasami, balkonami i loggiami. Architektura budynku to elegancka i stylowa wizytówka gdyńskiego modernizmu, zinterpretowanego we współczesnym stylu i doskonale współgrająca z otoczeniem.

 

Piękno

Piękna narożna kamienica Awanportu, której opływowy kształt przypomina falę morską urzeka elegancją i szlachetnym stylem. Fascynująca, jasna bryła budynku oparta na przeszklonym parterze sprawia wrażenie falującej, lekkiej rzeźby.

Elewacje rozrzeźbiono nieregularnie przenikającymi się wykuszami i balkonami. Kompozycje elewacji dopełnia specjalnie wykonana stolarka okienna ze szlachetnego drewna. Imponująca starannością jakość wykończenia i użycie najlepszych materiałów decydują o ostatecznym efekcie i ponadczasowym pięknie.

piekno.jpg
 

Inwestycja

Awanport to duża inwestycja o powierzchni ok. 7000 m2 położona zaledwie 100 m od morza, u zbiegu ulic Św. Wojciecha, Żeromskiego oraz Waszyngtona. W sześciopiętrowym budynku znajdują się 73 apartamenty o powierzchni 30 m2-800 m2. Ostatnia kondygnacja budynku jest cofnięta, znajdują się tam przestronne tarasy przynależne do penthousów. Pozostałe apartamenty posiadają przestronne balkony lub  loggie.

Na poziomie parteru od strony wewnętrznej budynku zaprojektowano zielony taras dla mieszkańców, dostępny z obu klatek schodowych.

Autorami projektu budynku Awanport są architekci Wiesława Martyńska-Ostrowska, Łukasz Wojas, Małgorzata Woźniak, Michał Czarnecki oraz Łukasz Plata.

PARTER:

Lokale usługowe (sklepy, restauracje)

I PIĘTRO:

Biura - od 30 do 1000 m2

II i III PIĘTRO:

Lokale mieszkalne, metraż od 30 m2- 90 m2

IV PIĘTRO:

Lofty z antresolą o pow. 60 m2-120 m2 (łącznie z ogrodem zimowym)

V PIĘTRO:

Wariant I: luksusowe penthousy od 60 do 150 m2, lub do wyboru wariant II: dla Konesera - Masterpenthouse Monaco o powierzchni 800 m2 - na całej kondygnacji + taras 430 m2


Rzuty kondygnacji