Zespół Art Deco, którego szlachetna prostota formy budynku i jego dbałość o detal we wnętrzu, są wyrazem podziwu dla architektury, sztuki dekoracji i wzornictwa międzywojnia, idealnie wpisują się w klimat prestiżowej dzielnicy Gdyni - Kamiennej Góry.

W bezpośrednim sąsiedztwie Art Deco znajdują się: Teatr Muzyczny im. Witolda Gombrowicza, Urząd Miasta i tereny rekreacyjno-sportowe z nowoczesnym skateparkiem i siłownią "pod chmurką". Spacerem w kilkanaście minut można dojść do: Gdyńskiego Akwarium, Basenu Jachtowego, czy Szkoły Filmowej z salami kinowymi i kafejkami.

Niepowtarzalne położenie, doskonała komunikacja i rozwinięta infrastruktura łączą w sobie atuty, które doceniają zarówno osoby aktywne, jak i te ceniące spokój. Elewacja budynku inspirowana nurtem art deco, którego rozkwit przypada na szalona lata 20. i 30. ubiegłego wieku, kiedy to z małej rybackiej wioski, powstało prężnie rozwijające się miasto z "morza i marzeń".

Art Deco to nowa estetyka widoczna w architekturze o płaskich dachach i w formach białych sześcianów z żelaza, szkła i betonu. Elementy luksusu w tym okresie pojawiają się w perfekcyjnym wykonaniu przedmiotów codziennego użytku, malarstwie i modzie.

 Lokalizacja

Art Deco położone jest na styku malowniczej dzielnicy mieszkaniowej - Kamiennej Góry, gdzie z dala od ruchu ulicznego, można podziwiać architekturę przedwojennej Gdyni, a tętniącą życiem, słynącą z licznych restauracji i luksusowych sklepów, ulicę Świętojańską.

O krok od: 

Teatru Miejskiego, Urzędu Miasta Gdyni, przystanku SKM, ul. Świętojańskiej, Kamiennej Góry, najznakomitszych gdyńskich szkół (Szkoły Podstawowej nr 18, Gimnazjum nr 11, gdyńskiej "Trójki"), spacerem na Bulwar Nadmorski i tereny portowe.

Wolne apartamenty

I etap ART DECO został zakończony i wszystkie apartamenty znalazły już swoich nabywców. Obecnie budujemy II etap inwestycji. Termin realizacji: koniec września 2017 roku.


Apartament 1

Piętro: 1
Powierzchnia: 76,78 m2
Ilość pokoi: 3
Cena brutto: 749 000 zł

Dostępne warianty!


Apartament 3

Piętro: 1
Powierzchnia: 63,5 m2
Ilość pokoi: 3

REZERWACJA


Apartament 19 z antresolą

Piętro: 3
Powierzchnia: 81,73 m2
Po aranżacji: 88,03 m2
Ilość pokoi: 4/5
Cena: 829 000 zł
Dostępne warianty!


Apartament 21 z antresolą

Piętro: 3
Powierzchnia: 82,99 m2
Po aranżacji: 88,45 m2
Ilość pokoi: 4
Cena: 839 000 zł

Dostępne warianty!


Apartament 22 z antresolą

Piętro: 3
Powierzchnia: 83,21 m2
Po aranżacji: 88,68 m2
Ilość pokoi: 4
Cena: 849 000 zł

Dostępne warianty!